Sektördeki 10. Yılımız

AS İKLİMLENDİRME LTD ŞTİ

AS İKLİMLENDİRME SOĞUTMA / ISITMA San. Tic. Ltd. Şti

Tarihçemiz: As İklimlendirme Hizmetleri Isıtma & Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. olarak konusunda uzman kadrosu ile 2006 yılında soğutma sektöründeki faaliyetlerine başlamış olup soğutma sistemleri, soğuk hava depoları, endüstriyel mutfaklar ve merkezi soğutma sistemleri alanında; Servis, Bakım ve Onarım hizmetleri sunmaktadır. Yaygın mobilize ekiplerimiz ile sürekli stok tedarikli yedek parça parkurumuz sayesinde siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hızlı, ekonomik ve kesin çözümler sunmaktayız

Firma politikamız: Müşteri memnuniyetini %100'e ulaştırmak amacıyla;ısıtma,soğutma klima,havalandırma ve çiller soğutma sistemleri alanlarında,müşterimize en kaliteli malzeme, ürün , yaygın hizmet ağı ile, minimum maliyetle en kaliteli hızlı hizmeti verebilmektir.

Amaç: Teknolojide değişen yenilikleri yakından takip etmek,personelimizin sürekli seminerlere katılarak kendilerini yenilemeleri ve değişen teknolojiyi müşterilerimize birebir aktarmaktır. Bu amaç ile hedeflerimize ulaşmak için araç,gereç,ekipman,yedek parça ,teknik dokümanlar ve cihaz kalibrasyonları tam zamanında güncellenmektedir.

harita

Cumhuriyet Mah. 1649 Sk. No:3, 33110 Yenişehir / MERSİN

iletisim

T: 0 324 325 60 99
M: 0 549 325 60 99
M: 0 532 641 31 06
info@asiklimlendirme.com

Mersin Öztiryakiler Yetkil Teknik Servisi

© As İklimlendirme