Sektördeki 10. Yılımız

SOĞUK HAVA DEPOSU

As İklimlendirme yılların verdiği tecrübe ile soğuk hava deposu alanında Mersin ve çerversinde, proje taahüt, servis vemontaj hizmeti vermektedir.

Proje Taahüt

Müşteri odaklı proje ve taahüt hizmetimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edip sonuç odaklı planlamalar yaparız. Deneyimli proje ekibimiz proje alanında fiziksel uygunluğu, yapılabilirlik analizi, proje taslağı maliyeti ve işletme maliyeti gibi önemli konularda sizleri bilgilendirmektedir. Müşterilerimizin zaman ve maddi kayıplarını minimuma indirerek uzaman ekibimiz ve sıfır hata sloganımız ile hizmetinizdeyiz.

Servis

As İklimlendirme olarak, servis alanındaki gücümüzü işimize olan inancımızdan alıyoruz 7/24 saat servis çağrılarına cevap verebilen uzman kadromuz problemleriniz problem tespiti ve çözümü için bir telefon uzaklığınızdadır.

Öztiryakiler Yetkili Servisi

Montaj

Mersin'in uzman soğuk hava deposu montaj ekibine sahip olan As İklimlendirme projeniz için yaptığımız saha araştırmaları ile soğuk hava deponuzun montajında neye ihtiyacınızın olduğunu kısa sürede tespit ediyor, gerekli olan kurulumu deneyimli ekibimiz ile eksiksiz ve hatasız bir şekilde kısa sürede teslim ediyoruz.

harita

Cumhuriyet Mah. 1649 Sk. No:3, 33110 Yenişehir / MERSİN

iletisim

T: 0 324 325 60 99
M: 0 549 325 60 99
M: 0 532 641 31 06
info@asiklimlendirme.com

Mersin Öztiryakiler Yetkil Teknik Servisi

© As İklimlendirme